Chemiczne środki czyszcząceJanitol Ultra Sanitiser

Janitol Ultra Sanitiser 5l
Janitol Ultra Sanitiser 25l
Niepozostawiający smug środek do efektywnego czyszczenia oraz sanityzacji wszelkich twardych powierzchni oraz sprzętu. Odpowiedni do użycia w szerokim zakresie stężeń jako środek bakteriobójczy lub jako środek odkażający bez spłukiwania. Nadaje się do wszystkich zmywalnych powierzchniach włączając podłogi, ściany, stanowiska pracy, maszyny oraz przybory kuchenne, polecany także do wnętrz pojazdów przewożących produkty żywnościowe

Podwójne działanie – czyszczenie oraz odkażanie, zwalcza tłuszcz, oleje, tłuszcze oraz inne zabrudzenia typu żywnościowego. Efektywny - działa przeciwko Gram-pozytywnym oraz Gram-negatywnym bakteriom włączając S.aureus, Listeria monocytogenes, Coliforms oraz Salmonella spp - może być używany codziennie, aby zapobiec powstawaniu flory bakteryjnej oraz w celu ochrony produktów spożywczych przed zatruciem oraz zepsuciem.
Neutralizuje - usuwa brzydkie zapachy, jest nieperfumowany i niebarwiący, idealny do użycia w sektorze żywnościowym

Pojemność: 5l kanister, 25l kanister

Nr. katalogowy:
JUS60P, JUS76L

 

 Swarfega Wash & Wax

Wash & Wax 5l
Środek do ogólnego mycia i nabłyszczania samochodów, nie pozostawia smug. Zawiera wosk wzmacniający połysk.

Zaawansowana formuła – dokładnie usuwa brud bez uszkodzenia lakieru.
Neutralne ph - formuła gwarantuje kolor bez odcieni oraz połysk.
Wszechstronny - odpowiedni do wszystkich typów sprzętu myjącego jak również mycia ręcznego.
Bezpieczny - może zostać spłukany do studzienek ściekowych.
Bez spłukiwania - dla szybkiego efektu.
Mocny i skuteczny - szybko usuwa każdego rodzaju brud drogowy.
Ekonomiczny - stężenie nawet 1 do 200.

Pojemność: 25l kanister

Nr. katalogowy:
PPW25L

 

 

Deb Wash & Wax

Wash & Wax 5l
Środek do mycia oraz woskowania / nabłyszczania samochodów.

Pojemność: 5l kanister

Nr. katalogowy:
DWW5L

 

 

Janitol Rapide

Janitol Rapide 5l
Janitol Rapide 25l
Wydajny i oszczędny, alkaliczny środek czyszczący o mocnym działaniu. Dzięki swemu specjalnemu składowi, szybko i skutecznie przegryza się przez warstwy zanieczyszczeń pochodzących z olejów i smarów oraz usuwa większość innego rodzaju zabrudzeń. Szeroko stosowany do mycia i czyszczenia, szczególnie w przemyśle, zakładach produkcyjnych, warsztatach mechanicznych itp.

Wydajny - ekonomiczny w użyciu, zasadowy środek, skoncentrowany w celu uzyskania maksymalnej wydajności, do codziennego mycia i sprzątania używać roztworów 1:100 - w mocniejszym stężeniu stanowi korzystna finansowa alternatywę dla rozpuszczalników.
Skuteczny – o mocnym działaniu, usuwa zapieczone lub zwęglone osady pochodzące z olejów, smarów oraz wiele innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń przemysłowych.
Szybki – zawiera katalizatory zasadowe dla szybkiej penetracji i rozpuszczania grubych lub zastarzałych osadów w celu zminimalizowania czasu potrzebnego dla utrzymania czystości.
Wielozadaniowy – nadaje się do użycia do większości twardych, zmywalnych powierzchni, współpracuje z wieloma rodzajami sprzętu czyszczącego, m.in. z elektrycznymi maszynami do zmywania podłóg oraz zmywarkami ciśnieniowymi.
Bez rozpuszczalników – nadaje się do użycia w pomieszczeniach zamkniętych oraz obszarach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym.

Pojemność: 5l kanister, 25l kanister

Nr. katalogowy: JNR606, JNR76D

 

 Janitol Original

Janitol Original 5l
Janitol Original 25l
Przemysłowy środek czyszcząco-odtłuszczający do czyszczenia najbardziej zasiedziałych zabrudzeń. Nieperfumowany, nie zastawia śladów, odpowiedni do sektora żywnościowego.

Pojemność: 5l kanister, 25l kanister

Nr. katalogowy: JAN60O, JAN76V

 

 

Wsparcie DEB

Wsparcie DEB

Wsparcie DEB