GrittyFOAM

Innowacja Technologiczna

Całkowicie nowy oraz inny niż wszystkie do tej pory pianowy środek do czyszczenia ciężkich zabrudzeń z rąk. Porównując z innymi środkami 9 na 10 pracowników woli używać środka GrittyFOAM.

Środek GrittyFOAM jest największą i najbardziej przełomową innowacją w 70 dziesięcioletniej historii Firmy Deb na rynku środków do przemysłowego mycia rąk łączącą wiodące na rynku pianowe środki do higieny rąk oraz najbardziej nowatorskie systemy dozujące. Jest to perfekcyjna kombinacja efektywnych składników czyszczących dla ciężkich zabrudzeń oraz naturalnego ścierniwa przetworzonych dzięki unikalnemu systemowi dozowania w pianowy środek do czyszczenia rąk z różnego typu zabrudzeń przemysłowych. Jest po prostu lepszy, szybszy oraz przyjemniejszy w użyciu niż wszystkie inne alternatywne środki.

Innowacja technologiczna produktu polega na tym, że płynny środek do czyszczenia rąk za pomocą specjalnej pompy w dozowniku przeistacza się w pianę, która dodatkowo zawiera maleńkie drobinki ścierniwa. Gdy produkt przedostaje się przez opatentowany system dozujący, specjalna pompa wtłacza w niego powietrze, dzięki czemu jedna doza zwiększa swoją objętość aż pięciokrotnie.

REALNE KORZYŚCI

GrittyFOAM jest pierwszym na świecie pianowym środkiem do czyszczenia rąk z ciężkich zabrudzeń z dodatkiem naturalnego ścierniwa.

Przyjemny i Bezpieczny w Użyciu
- Łagodniejszy dla Skóry – Kliniczne Testy transepidermalnej utraty wody (TEWL) wykazały, że przez ciągłe, codzienne używanie GrittyFOAM skóra dłoni pozostaje w zdrowej kondycji, a środek jest łagodniejszy dla skóry niż inne wiodące produkty konkurencji.
- Ulepszona Higiena Mycia Rąk – Szybkie i efektywne czyszczenie połączone ze świetnym uczuciem po użyciu środka sprawia, że pracownicy wolą używać GrittyFOAM i chętnie po niego sięgają.
- Przyjemniejszy w Użyciu, Preferowany przez Użytkowników – Badania wykazały, że 9 na 10 użytkowników woli używać Gritty FOAM niż innych konwencjonalnych środków czyszczących.


Wybór Przyjazny dla Środowiska
- Oszczędność Wody – Gęsta, kremowa piana szybko rozprzestrzenia się na skórze dłoni celem pozbycia się zabrudzeń i łatwo się spłukuje. Dzięki temu redukujemy czas mycia, zużycia wody oraz łączne koszty zużycia energii na jedno mycie rąk porównując do innych środków do przemysłowych zabrudzeń.
- Bezpieczny dla Środowiska – GrittyFOAM zawiera całkowicie biodegradowalne składniki. Wszystkie opakowanie produktów całkowicie podlegają recyclingowi.
- Certyfikat EcoLogo –Produkt posiada największy i najbardziej znaczący dla środowiska certyfikat EcoLogo w Ameryce Północnej.


Redukcja Kosztów
- Zapewnia Więcej Dawek z 1 litra Produktu – 3ml płynnego środka jest powiększone 5-cio krotnie dzięki transformacji w pianę. 1 doza środka jest optymalną ilością do umycia nawet najbardziej zatwardziałych zabrudzeń zapewniając 45% więcej skuteczności oraz oszczędności w użyciu niż inne konwencjonalne środki czyszczące.
- Dożywotnia Gwarancja na Dozowniki – Opatentowane dozowniki na GrittyFOAM posiadają dożywotnią gwarancję, co zapewnia, że inwestycja w dozowniki nigdy więcej się nie powtórzy.
- Racjonalizacja Potrzeb Ochrony Skóry –Zaprojektowany, aby usuwać zarówno lekkie, średnie oraz najbardziej zatwardziałe zabrudzenia przemysłowe, dzięki czemu nadaje się do różnych środowisk pracy.

UNIWERSALNIE ZROZUMIAŁE

GrittyFOAM jest pierwszym na świecie pianowym środkiem do czyszczenia rąk z ciężkich zabrudzeń z dodatkiem naturalnego ścierniwa.

Aby pomóc w zapewnieniu prawidłowego zastosowania wszystkie produkty i dozowniki zawierają:

1. Kod Kolorów
2. Ikonę poszczególnego kroku systemu
3. Proste opisy
4. Piktogramy obrazujące zastosowanie produktu

3ml płynnego środka GrittyFOAM jest powiększone 5-cio krotnie dzięki transformacji w pianę. 1 doza środka jest optymalna ilością zapewniając 45% więcej skuteczności oraz oszczędności w użyciu niż inne konwencjonalne środki czyszczące.

GrittyFOAM

1/3
Unikalny pianowy środek do czyszczenia ciężkich zabrudzeń rąk z dodatkiem naturalnego ścierniwa

- Gęsta, kremowa piana produktu jest efektywna i przyjemna w użyciu.

- Opatentowane, naturalne ścierniwo na bazie kukurydzy zapewnia głębokie czyszczenie usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia przemysłowe.

- Piana szybko się rozprzestrzenia celem pozbycia się zabrudzeń redukując czas i zużycie wody przeznaczone na jedno umycie dłoni.

- Przyjemniejszy w użyciu. GrittyFOAM jest łagodniejszy, szybszy w użyciu oraz przyjazny dla środowiska w odróżnieniu od innych konwencjonalnych środków do czyszczenia skóry.


Pojemność: 3,25L Wkład do dozownika

Nr. katalogowy:
GPF3L

 

 

GrittyFOAM

2/3

3/3
Dedykowany wyłącznie wkładom do dozownika GrittyFOAM

- Opatentowana technologia pompki wtłaczającej powietrze.

- Dozownik testowany w środowiskach o największym stopniu rotacji pracowników.

- Zabezpieczenie BioCote, drobinki srebra są wtłaczane w dozowniki podczas produkcji nadając dozownikom właściwości antybakteryjne – powstrzymują rozwój bakterii oraz pleśni na powierzchni dozownika.


Pojemność: Dla 3,25L wkładów.

Nr. katalogowy:
GPF3LBLK
GPF3LWHI

 

 


Wsparcie DEB

Wsparcie DEB

Wsparcie DEB